Drobečková navigace:

BIOSTYL - ECOWORLD


 

Zkuste ajurvédský zázrak oil pulling


 
Zkuste ajurvédský zázrak oil pulling

O této metodě čištění zubů jste již možná slyšeli. Mlgání, jak se oil pulling nazývá česky, je prastará ajurvédská metoda, která využívá schopnost rostlinného oleje navázat toxiny z dutiny ústní. Olej převalujete v ústech po dobu až 20 minut (třeba během sprchování). Důležité je olej vyplivnout, nikoliv spolknout! Společně s ním byste totiž spolkli všechny ty toxiny, kterých se chcete pomocí oil pullingu zbavit. Ajurvéda vnímá lidské tělo holisticky, takže když věnujete péči důkladné očistě ústní dutiny, přispíváte k očistě celého těla.

Znáte RINGANA FRESH zubní olej? (125 ml)
  100% přírodní
  vegánský - žádné živočišné přísady
  netestováno na zvířatech
  pro zdravé zuby a dásně

Vyživuje, hladí, dezinfikuje a zároveň klidní podrážděné zuby a dásně. Je vhodný i pro děti.

Čistit si ústní dutinu olejem (tzv. oil pulling) je prastará ajurvédská metoda jak se zbavit toxinů a bakterií. Olej na sebe totiž váže všechno, co do zdravého prostředí úst nepatří - proto je velmi důležité ho nepolykat!

Potom si vyčistit zuby – RINGANA FRESH olejem nebo přírodní pastou. Ringana přišla s dalším krokem a nabízí zubní olej místo klasické zubní pasty. Čistí jemně, cenné rostlinné extrakty chrání před zubním kazem, paradontózou a špatným dechem a působí protizánětlivě.

Běžné zubní pasty obsahují agresivní a povrchově dráždící aktivní látky, syntetická barviva a aromatické látky, které by se v žádném případě neměly používat k dentální hygieně. Narozdíl od toho RINGANA FRESH zubní olej obsahuje řadu přírodních a mukózních výživných aktivních složek ze studena lisovaného organického sezamového oleje.

Sezamový olej se používá při chorobách sliznic, je velmi vyživující a působí antibakteriálně a protizánětlivě, další vybrané složky: kurkuma, anýzový olej, skořicový olej, eukalyptový olej, březový cukr.

Chcete ochutnat? Zástupci společnosti Vás rádi přivítají na veletrhu BIOSTYL - ECOWORLD ve stánku LK 36! Těší se na Vás!

Tým Ringany

Jitka, Michaela, Lucie, Simona

RINGANA je jeden z předních evropský výrobců přírodní čerstvé kosmetiky a životně důležitých doplňků stravy. Čerstvý znamená, že čerstvé suroviny jsou čerstvě zpracované v centrále v Hartbergu (Rakousko) a čerstvé výrobky jsou odesílány přímo k zákazníkovi a to po celé Evropě: Jsme zásilkový obchod se síťovým marketingem.

100 % přírodní, všechny složky viděly slunce a zapustily kořeny a jsou především čerstvé a zcela bez chemikálií.

100 % účinné, tj. bez plnidel, vonných látek, konzervačních látek, parabenů, silikonů, zbytků minerálních olejů atd.

Jsme velice pyšní na ocenění European Business Award 2017!